Kdo jsme?

Jsme zahradnickými profesionály ze Zlína s láskou ke své práci. U Vaší zahrady budeme od úplného počátku tvorby projektu, kdy ji společně s Vámi pomůžeme vymyslet, přes samotnou realizaci kdy pohlídáme veškeré provedné práce až po dokončení a předání zahrady k Vaší plné spokojenosti. Budeme nablízku i v prvních letech po založení zahrady a pomůžeme Vaší zahradě překonat první dětské krůčky, dospět a uzrát.

Projektování zahrad

V současné době řešíme především soukromé rodinné zahrady. Nabízíme kompletní design zahrady, včetně projektové dokumentace a technické zprávy. Ke každému projektu přistupujeme individuálně, klademe důraz na úzkou spolupráci s budoucími uživateli zahrady. Zabýváme se též designy větších užitkových celků jako jsou jedlé lesní zahrady a ovocné sady, včetně řešení pro rodinné farmy. Některé z projektů zahrad v grafické podobě jsou k nahlédutí zde.

Realizace a údržby zahrad

Rádi realizujeme námi navržené zahrady a to buď plně v naší režii nebo ve spolupráci s Vámi. Teréní práce, obrubníky, dlažby, chodníky, mlatové cesty, stavba zídek, výsadba rostlin s technikami vylepšení půdy jsou některé z činností které při zakládání zahrady provádíme. Poskytujeme údržbu zahrad jako sečení trávy a lučních porostů, stříhání a tvarování živých plotů, řezy ovocných stromů, kácení, štěpkování a výsadbu nových stromů.

Konzultace a poradenství

Poskytujeme konzultace a poradenství v oblasti zahradní architektury a přírodě blízkého zahradničení. Poradíme Vám s Vaší zahradou, nejste si jisti kde, jak a s čím začít. Máte nějakou představu o zahradě ale nevíte jak jí dosáhnout? Nejste si jisti jaké materiály nejlépe použít? Ozvěte se nám, rádi poradíme s úpravou terénu, zónováním zahrady či volbou vhodných rostlin. Konzultujeme také vhodnost nákupu pozemků pro sady a jiné způsoby hospodaření.

Copyright © 2024 - Zahrady Zlín